Menu Zamknij

Odchudzanie

Odchudzanie Zamość

Chcesz zgubić zbędne kilogramy w łatwy, przyjemny, smaczny i skuteczny sposób ??
Chcesz trwale zmienić swoje nawyki żywieniowe ??
Nauczyć się wybierać odpowiednie produkty i czytać ze zrozumieniem tabele kaloryczne ??
Jeśli tak, to trafiłeś/łaś w odpowiednie miejsce !!

Mam dla ciebie do zaoferowania opcje przygotowania indywidualnego planu żywieniowego jakiego nie znajdziesz nigdzie indziej. Będzie on przygotowany z wybranych przez Ciebie posiłków.

odchudzanie Zamość

Zobacz jak będzie wyglądała Twoja dieta

  • Spośród 650 przygotowanych przykładów posiłków wybierzesz te które najbardziej przypadną Ci do gustu.
  • Następnie ja przygotujemy do wybranych przez Ciebie posiłków odpowiednią gramaturę każdego produktu aby kaloryczność diety była dopasowana do celu jaki chcesz osiągnąć.
  • Nic prostszego Ty wybierasz i jesz co lubisz a ja zajmuje się resztą !
  • Dzięki takiej możliwości masz pewność że dieta będzie skomponowana wyłącznie z posiłków jakie lubisz, w uwzględnieniem czasu jaki masz na ich przygotowanie oraz zdolności kulinarnych jakie posiadasz.
  • Dodatkowo otrzymasz również wskazówki żywieniowe z których dowiesz się miedzy innymi w jakich odstępach czasu spożywać posiłki, jak je przygotowywać oraz czego unikać podczas diety.
Zamość odchudzanie

Odchudzanie Zamość - Pełna oferta:

Konsultacja – Odpowiem na wszystkie Twoje pytania i rozwieje wszystkie wątpliwość.
Analiza składu ciała – Pomiar tkanki tłuszczowej, wisceralnej, masy mięśniowej, masy kości, ilość wody w organizmie, wieku metabolicznego, BMI
Obliczanie zapotrzebowania kalorycznego – Wyliczę Twoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne dla prawidłowej wagi ciała.
Obliczanie zapotrzebowania na białko, węglowodany, tłuszcze, wodę – Oblicze dzienne zapotrzebowanie mikro i makro składników. Dowiesz się ile wody precyzyjnie potrzebuje Twój organizm do prawidłowego spalania Tkanki tłuszczowej.
Dieta odchudzająca – Otrzymasz plan żywieniowy ze szczegółową gramaturą.
Wskazówki żywieniowe – Z nich dowiesz się m.in. jak przygotowywać potrawy, jakie stosować odstępy między posiłkami, na co należy zwracać uwagę.
Lista 75 warzyw – Lista zawiera warzywa które możesz stosować podczas diety czy zdrowego odżywiania. Pamiętaj że nie musisz jeść w kółko sałaty, ogórka czy pomidora. Masz jeszcze do wyboru 75 innych.
Lista 70 przypraw – Doprawianie nie sprowadza się jedynie do soli i pieprzu. poznaj inne przyprawy i dodaj je do codziennego stosowania, a Twoje potrawy zawsze będą smakowały smacznie i niepowtarzalnie.  
Lista 45 produktów które oczyszczają organizm, przyśpieszają trawienie czy też wspomagają odchudzanie– Dzięki tym produktom pozbędziesz się również zaparć, wzdęć czy innych problemów gastrycznych.
Lista 65 Superfood– Na liście znajdziesz produkty które zawierają najwięcej prozdrowotnych substancji, witamin i minerałów, mikro i makro składników.
Lista węglowodanów zalecanych w zdrowym odżywianiu – Na liście znajdziesz 28 produktów węglowodanowych które pomogą Ci zdrowo się odżywiać nie trzymając nawet diety.
Lista tłuszczy zalecanych w zdrowym odżywianiu – Lista zawiera 29 zdrowych produktów tłuszczowych które podobnie jak węglowodany zadbają o Twoje zdrowie bez diety.
Lista źródeł białka zalecanych w zdrowym odżywianiu – Znajdziesz na niej 34 produkty białkowe które możesz bez wyrzutów sumienia stosować podczas zdrowego odżywiania.
Kurs zdrowego odżywiania (e-book) – Dietetyk odchudzanie Zamość opracował specjalnie dla Ciebie kursu z którego dowiesz się miedzy innymi jak wpływ na Twój organizm ma woda, sól, cukier. Jak czytać ze zrozumieniem tabele kaloryczne na każdym produkcie. Jaka jest bezpieczna dzienna granica spożywania tłuszczów nasyconych czy cukrów prostych i w którym miejscu są one opisane w tabeli kalorycznej produktu. Dowiesz się także o wpływie witamin na Twój organizm i skąd je pozyskiwać
Książka (e-book) z przykładami posiłków – Łącznie 650 przykładowych dań z podziałem na śniadania, II śniadania, obiady, podwieczorki i kolację.
Otrzymasz również Tabelę do Analizy postępów, obwodów ciała.
Otrzymasz także listę najczęściej popełnianych błędów z których możesz nie zdawać sobie sprawy a powodują zmniejszenie efektów diety. Dzięki niej wyeliminujesz je i w pełni będziesz się cieszyć z super szybkich postępów.

Odchudzanie Zamość

Zapraszam do współpracy w miłej, przyjemniej i w pełni dyskretnej atmosferze.