Menu Zamknij

Konsultacja

Konsultacja Zamość

Konsultacja u dietetyka to często pierwszy krok do bardzo dużych zmian w sposobie odżywiania i stylu naszego życia. Jeśli chcesz zacząć odżywiać się zdrowo, poprawić swoje samopoczucie, wyeliminować dotychczasowe popełniane błędy to świetna opcja dla Ciebie. Sprawdzone i rzetelne informacje które pomogą zmienić nawyki żywieniowe.

konsultacja Zamość

Czego możesz spodziewać się podczas konsultacji ??

  • Analiza składu ciała

    Za pomocą urządzenia Tanita wykonamy pomiar Twojej wagi, tkanki tłuszczowej, wisceralnej, mięśniowej, ilości wody w organizmie, wieku metabolicznego oraz masy kości. Pomiar wykonywany jest metodą BIA (Bioelectrical Impedance Analysis) jedną z najdokładniejszych metod analizy składu ciała.

  • Wywiad żywieniowy

    Wywiad żywieniowy ma na celu opracowanie szczegółowego programu odżywiania który będzie podstawą do zmiany nawyków żywieniowych. Informacje pozyskane pomogą określić jakie zmiany należy wprowadzić w sposobie odżywiania. Jakie błędy należy wyeliminować. Ocenić czy aktywność fizyczna jest wystarczająca i odpowiednio dopasowana do trybu pracy i życia. Ustalimy cel jaki chcesz osiągną i wyznaczymy plan działania jaki należy podjąć aby go zrealizować.

  • Wskazówki żywieniowe

    Otrzymasz informację w jaki sposób mogę Ci pomóc w osiągnięciu Twojego celu. Otrzymasz również wskazówki żywieniowe które pomogą Ci zmienić nawyki żywieniowe. 

Konsultacja Zamość - Pomoc w Chorobach Dieto Zależnych

Z konsultacji mogą skorzystać nie tylko osoby które pragną schudnąć. Jeśli lekarz zalecił Ci zmianę sposobu odżywiania z powodu problemów zdrowotnych lub sama/sam zdajesz sobie sprawę że należy wprowadzić zmiany, to świetne rozwiązanie dla również Ciebie. Z powodu niewłaściwego odżywiania choruje ponad 30% populacji, 20% zgonów spowodowane jest przez choroby dieto zależne. Jeśli zastanawiasz się co to są choroby dieto zależne, biegnę z pomocą aby wyjaśnić. Są to choroby wywoływane przez złe nawyki żywieniowe. Zaliczamy do nich między innymi: cukrzycę, miażdżycę, insulinooporność, nadciśnienie, choroby wątroby, nadwrażliwość jelit, cholesterol, choroby nowotworowe i wiele innych.

Podczas konsultacji pomogę Ci wyeliminować błędy które popełniasz w swoim żywieniu. Przygotuję dla Ciebie odpowiednie wskazówki żywieniowe które pomogą przywrócić organizm do dawnej formy. Jeśli chcesz obniżyć poziom cukru we krwi, pozbyć się problemów z jelitami, przywrócić cholesterol do normy, wspomóc walkę z innymi chorobami to idealne rozwiązanie dla Ciebie. 

Konsultacja Zamość

Zapraszam do kontaktu: