Menu Zamknij

Dieta Online

Dieta Online Lubelskie - Zamość

Nie masz czasu na wizytę osobistą, mieszkasz zbyt daleko. Zapraszam do współpracy online.

dieta online lubelskie

Współpraca online krok po kroku:

1. Krok pierwszy
Napisz maila na adres kontakt@strus-dietetyk.pl lub tomaszstrus3@gmail.com Opisz w skrócie swój problem i cel jaki chcesz osiągnąć.
W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz formularz żywieniowo-zdrowotny z pytaniami które pozwolą szczegółowo określić Twój problem, dotychczasowy sposób odżywiania, aktywność fizyczną oraz inne potrzebne informację do rozpisania indywidualnej diety.
2. Krok drugi
Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie otrzymasz e-book z 650 przykładami dań z którego wybierzesz posiłki z których będzie składała się Twoja dieta.  Da Ci to gwarancję że w diecie będą wyłącznie posiłki jakie lubisz.
3. Krok trzeci
Po wybraniu posiłków przygotuję z nich Twoją indywidualną dietę ze szczegółową gramaturą produktów.
Otrzymasz również wskazówki żywieniowe które pozwolą Ci zakorzenić zdrowe nawyki żywieniowe na stałe.
Podczas trwania diety jak i również po jej zakończeniu masz nieograniczony kontakt i wsparcie dietetyka.

 

Dzięki indywidualnej diecie nie tylko osiągniesz swoją wymarzoną sylwetkę ale również poprawisz swoje zdrowie i odporność, zwiększysz swój poziom energii oraz poprawisz swoje samopoczucie.

Szczegóły oferty online:

Spośród 650 przygotowanych przykładów posiłków wybierzesz te które najbardziej przypadną Ci do gustu.
Następnie ja przygotujemy do wybranych przez Ciebie posiłków odpowiednią gramaturę każdego produktu aby kaloryczność diety była dopasowana do celu jaki chcesz osiągnąć.
Nic prostszego Ty wybierasz i jesz co lubisz a ja zajmuje się resztą !
Dzięki takiej możliwości masz pewność że dieta będzie skomponowana wyłącznie z posiłków jakie lubisz, w uwzględnieniem czasu jaki masz na ich przygotowanie oraz zdolności kulinarnych jakie posiadasz.
Dodatkowo otrzymasz również wskazówki żywieniowe z których dowiesz się miedzy innymi w jakich odstępach czasu spożywać posiłki, jak je przygotowywać oraz czego unikać podczas diety
Konsultacja – Telefoniczna lub mailowa. Odpowiem na wszystkie Twoje pytania i rozwieje wszystkie wątpliwość.
Obliczanie zapotrzebowania kalorycznego – Wyliczę Twoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne dla prawidłowej wagi ciała.
Obliczanie zapotrzebowania na białko, węglowodany, tłuszcze, wodę – Oblicze dzienne zapotrzebowanie mikro i makro składników. Dowiesz się ile wody precyzyjnie potrzebuje Twój organizm do prawidłowego spalania Tkanki tłuszczowej.
Dieta – Otrzymasz plan żywieniowy ze szczegółową gramaturą.
Wskazówki żywieniowe – Z nich dowiesz się m.in. jak przygotowywać potrawy, jakie stosować odstępy między posiłkami, na co należy zwracać uwagę.
Lista 75 warzyw – Lista zawiera warzywa które możesz stosować podczas diety czy zdrowego odżywiania. Pamiętaj że nie musisz jeść w kółko sałaty, ogórka czy pomidora. Masz jeszcze do wyboru 75 innych.
Lista 70 przypraw – Doprawianie nie sprowadza się jedynie do soli i pieprzu. poznaj inne przyprawy i dodaj je do codziennego stosowania, a Twoje potrawy zawsze będą smakowały smacznie i niepowtarzalnie.  
Lista 45 produktów które oczyszczają organizm, przyśpieszają trawienie czy też wspomagają odchudzanie– Dzięki tym produktom pozbędziesz się również zaparć, wzdęć czy innych problemów gastrycznych.
Lista 65 Superfood– Na liście znajdziesz produkty które zawierają najwięcej prozdrowotnych substancji, witamin i minerałów, mikro i makro składników.
Lista węglowodanów zalecanych w zdrowym odżywianiu – Na liście znajdziesz 28 produktów węglowodanowych które pomogą Ci zdrowo się odżywiać nie trzymając nawet diety.
Lista tłuszczy zalecanych w zdrowym odżywianiu – Lista zawiera 29 zdrowych produktów tłuszczowych które podobnie jak węglowodany zadbają o Twoje zdrowie bez diety.
Lista źródeł białka zalecanych w zdrowym odżywianiu – Znajdziesz na niej 34 produkty białkowe które możesz bez wyrzutów sumienia stosować podczas zdrowego odżywiania.
Kurs zdrowego odżywiania (e-book) – Na zakończenie współpracy otrzymasz bezpłatnie kurs zdrowego odżywiania. Z kursu dowiesz się miedzy innymi jak wpływ na Twój organizm ma woda, sól, cukier. Jak czytać ze zrozumieniem tabele kaloryczne na każdym produkcie. Jaka jest bezpieczna dzienna granica spożywania tłuszczów nasyconych czy cukrów prostych i w którym miejscu są one opisane w tabeli kalorycznej produktu. Dowiesz się także o wpływie witamin na Twój organizm i skąd je pozyskiwać
Książka (e-book) z przykładami posiłków – Łącznie 650 przykładowych dań z podziałem na śniadania, II śniadania, obiady, podwieczorki i kolację.
Otrzymasz również Tabelę do Analizy postępów, obwodów ciała.
Otrzymasz także listę najczęściej popełnianych błędów z których możesz nie zdawać sobie sprawy a powodują zmniejszenie efektów diety. Dzięki niej wyeliminujesz je i w pełni będziesz się cieszyć z szybkich postępów.
Zamość odchudzanie

Dieta Online Lubelskie

Zapraszam do kontaktu: