Menu Zamknij

Dieta Online

Dieta Online - Zamość

Zdrowa i zbilansowana dieta która w sposób skuteczny pomoże pozbyć się zbędnych kilogramów i utrzymać stan zdrowia na odpowiednim poziomie. Smaczne, proste i szybkie w przygotowaniu posiłki. Urozmaicony jadłospis z łatwo dostępnymi produktami.
Duża swoboda w modyfikacji dań.

dieta online lubelskie

Co otrzymasz korzystając z oferty online?

 
Konsultacja – Telefoniczna lub mailowa. Odpowiem na wszystkie Twoje pytania i rozwieje wszystkie wątpliwość.
Opieka dietetyka – Stałe wsparcie dietetyka podczas trwania diety. Cotygodniowa mailowa kontrola postępów.
Dieta – Otrzymasz plan żywieniowy ze szczegółową gramaturą. Przygotowany indywidualnie dla Ciebie, uwzględniający Twoje zapotrzebowanie kaloryczne, wzrost, wagę, aktywność fizyczną, stan zdrowia, zapotrzebowanie na białko, węglowodany, tłuszcze
Lista zamienników – Otrzymasz listę produktów którą możesz wykorzystać do wymiany produktów w diecie. Możesz wymieniać produkty aby zawsze jeść to co lubisz i na co masz ochotę.
Wskazówki żywieniowe – Do diety przygotuję również wskazówki żywieniowe aby wzbogacić Twoją wiedzę na temat zdrowego odżywiania. 
Lista 75 warzyw – Lista zawiera warzywa które możesz stosować podczas diety czy zdrowego odżywiania. Pamiętaj że nie musisz jeść w kółko sałaty, ogórka czy pomidora. Masz jeszcze do wyboru 75 innych warzyw.
Lista 70 przypraw – Doprawianie nie sprowadza się jedynie do soli i pieprzu. poznaj inne przyprawy i dodaj je do codziennego stosowania, a Twoje potrawy zawsze będą smakowały smacznie i niepowtarzalnie.  
Lista 45 produktów które oczyszczają organizm, przyśpieszają trawienie czy też wspomagają odchudzanie– Dzięki tym produktom pozbędziesz się również zaparć, wzdęć czy innych problemów gastrycznych.
Lista 65 Superfood– Na liście znajdziesz produkty które zawierają najwięcej prozdrowotnych substancji, witamin i minerałów, mikro i makro składników.
Lista węglowodanów zalecanych w zdrowym odżywianiu – Na liście znajdziesz 28 produktów węglowodanowych które pomogą Ci zdrowo się odżywiać nie trzymając nawet diety.
Lista tłuszczy zalecanych w zdrowym odżywianiu – Lista zawiera 29 zdrowych produktów tłuszczowych które podobnie jak węglowodany zadbają o Twoje zdrowie bez diety.
Lista źródeł białka zalecanych w zdrowym odżywianiu – Znajdziesz na niej 34 produkty białkowe które możesz bez wyrzutów sumienia stosować podczas zdrowego odżywiania.
Kurs zdrowego odżywiania (e-book) – Na zakończenie współpracy otrzymasz bezpłatnie kurs zdrowego odżywiania. Z kursu dowiesz się miedzy innymi jak wpływ na Twój organizm ma woda, sól, cukier. Jak czytać ze zrozumieniem tabele kaloryczne na każdym produkcie. Jaka jest bezpieczna dzienna granica spożywania tłuszczów nasyconych czy cukrów prostych i w którym miejscu są one opisane w tabeli kalorycznej produktu. Dowiesz się także o wpływie witamin na Twój organizm i skąd je pozyskiwać
Otrzymasz również Tabelę do Analizy postępów, obwodów ciała.
 

Dieta Online Zamość

Zapraszam do kontaktu: